Strojní omítky

Firma Kubíček z Tábora provádí kompletní dodávku jednovrstvých a vícevrstvých vnitřních i vnějších strojních omítek s materiály od firmy HASIT, které jsou dodávány včetně rohových omítníků, dilatačních lišt na okna (tip APU), včetně zakrytí otvorů (oken a dveří) a úklidu.

infoDruhy nabízených vnitřních omítek

infoDruhy nabízených vnějších omítek

Pro finální úpravu vnějších omítek provádíme štukové, šlechtěné i minerální omítky (probarvené omítky pro fasády) a to v různých barvách a zrnitosti (1-5mm), dle výběru zákazníka ze vzorníku barev. Rádi Vám připravíme cenovou nabídku.

Sídlo firmy je v Táboře, působíme však po celé České republice.

infoDruhy probarvených omítek

infoTechnický postup názorně

strojní omítky pracovní postup strojní omítky pracovní postup strojní omítky pracovní postup strojní omítky pracovní postup strojní omítky pracovní postup strojní omítky pracovní postup strojní omítky pracovní postup strojní omítky pracovní postup strojní omítky pracovní postup strojní omítky pracovní postup strojní omítky pracovní postup strojní omítky pracovní postup strojní omítky pracovní postup strojní omítky pracovní postup strojní omítky pracovní postup strojní omítky pracovní postup